is onlügü blog 1
Yazarı İş Elbisesi Burada 0

Toptan İş Önlüğü

İş Elbisesi Burada ile toptan iş önlüğü dikimini yaptırabilirsiniz. Bizler toptan iş önlükleri için baştan sona kadar tüm süreçleri üstleniyoruz. Kesim, dikim, ütü, paket, ürünlerin teslimi gibi bütün süreçleri sağlıklı ve hızlı bir biçimde yerine getiriyoruz.

Toptan iş önlüğü için bize bir adet numune göndermeniz veya farklı açılardan çekilmiş fotoğraf göndermeniz yeterli olacaktır. Ayrıca; kaç adet üretim yapılacağı konusunda da bilgi vermeniz gerekecektir.

Toptan iş önlüğü dikiminde sadece yurtiçi ile sınırlı kalmıyoruz. Özellikle Afrika kıtası olmak üzere birçok ülkeye ürün gönderimi yapmaktayız. Çözüm ortağı ve kardeş firmalarımız ile lojistik ve gümrükleme işlemlerini de sizin adınıza biz üstleniyoruz.

Tüm ürünlerde olduğu gibi toptan iş önlükleri grubunda da müşterilerimiz ile uzun yıllar beraber çalışabiliyoruz. Çünkü üretimini sağladığımız ürünler hem sağlıklı hem de sağlam. Kumaşlar da kansorejen madde içeren ürünler zaten kullanmamaktayız.

İstediğiniz ölçülerde, adette ve renklerde üretim yapabilir, toptan iş önlüklerini istediğiniz şehirlere veya yurtdışı ülkelerine gönderimini sağlayabiliriz.

Bilgi, destek ve fiyat almak ve öneride bulunmak için info@iselbisesiburada.com adresine e-posta göndermeniz yeterli. Veya +90 545 747 45 40 numaralı telefona WhatsApp’tan hattından mesaj gönderebilirsiniz.