is tisortu blog
Yazarı İş Elbisesi Burada 0

Toptan İş Tişörtü

İş Elbisesi Burada ile toptan tişört ürettirebilirsiniz. İstediğiniz renk, kumaş, logo seçimi ile dileğiniz ürünlerin toptan üretimini sağlıyoruz.

Gerek yurtiçi gerekse yurtdışı desteğimizi her zaman sağlıyoruz. Yurtiçinde toptan tişört üretimi için, 1 adet numune göndermeniz ya da farklı açılardan çekilmiş fotoğrafı e posta olarak bize göndermeniz yeterli.

V yaka tişört (t-shirt), bisiklet yaka tişört gibi seçeneklerimiz mevcut. 30/1 süprem (supreme) kumaştan toptan tişört diktirebileceğiniz gibi isterseniz lakost (lacoste – pike) kumaştan da toptan tişört üretimi yaptırabilirsiniz.

İstediğiniz adetleri belirtmeniz yeterli olacaktır. İş elbisesi burada olarak istediğiniz toptan tişörtlerin tüm süreçlerini üstleniyoruz. Kumaş temini, kesim, dikim, ütü, paket ve en son teslimatına varıncaya kadar tüm süreçler bizim kontrolümüzde.

Siz sadece iş yerinde veya farklı yerlerde kullanmayı düşündüğünüz ürünü beğenin, gerisini bize bırakın. En hızlı biçimde ürünleri bitirmiş ve teslim etmiş olacağız.

Hali hazırda yurtdışına özellikle Afrika kıtasına birçok ürün gönderimi sağladık ve sağlamaya da devam ediyoruz. İstediğiniz ülkelere, lojistik de dâhil olmak üzere tüm süreçleri sizin adınıza yönetiyoruz.

Bilgi, destek ve fiyat almak ve öneride bulunmak için info@iselbisesiburada.com adresine e-posta göndermeniz yeterli. Veya +90 545 747 45 40 numaralı WhatsApp’tan hattına mesaj gönderebilirsiniz.