toptan yagmurluk blog
Yazarı İş Elbisesi Burada 0

Toptan Yağmurluk

Malum bir yağmurluğun en önemli özelliği su geçirmez olmasıdır. Bu anlamda farklı kumaşlar kullanılmaktadır. Oxford, membrane, polyester kumaş ve yine bunların yanında su geçirmez – nefes alan kumaş, suya dayanıklı – nefes alabilir, su geçirmez – nefes almaz kumaşlar bulunmaktadır.

Toptan yağmurluk seçiminde bulunurken, ortamın iklim şartları, yapılan iş, sektör gibi durumlar göz önünde bulundurulmalıdır. Yağmurluk sadece sudan korumamalı aynı zamanda soğuktan, rüzgârdan ve kar gibi faktörlerden de korumalıdır.

İyi bir yağmurluğun su geçirmemesi için genelde dikim esnasında 2 farklı yol izlenmektedir. Birinci yol normal dikişin geçtiği her yer iç taraftan şeffaf bant ile kapatılır ve böylece sızdırmazlığı sağlanmış olur. İkinci yol da ise, dikiş yerine sıcak baskı yolu ile yapıştırma işlemi yapılmaktadır. Her kumaşa ikinci metot uygulanmayabilir. Fakat en sağlıklı ve uygun maliyetli yol ikinci yoldur.

Bizler toptan yağmurluk taleplerinizde yapılan işe, iklim şartlarına, ne kadar zaman boyunca kıyafetin giyileceğine ve birtakım kriterlere göre sizlere doğru ürün seçiminde yardımcı oluyoruz.

Bizlere bir adet yağmurluk modelini göndermeniz ya da farklı açılardan çekilmiş fotoğrafları e-posta ile göndermeniz yeterli olacaktır. Bununla birlikte kaç adet istediğinizi, renk ve kumaş seçimini belirtmeniz gerekmektedir.

Bilgi, destek, fiyat almak ve öneride bulunmak için info@iselbisesiburada.com adresine e-posta gönderebilirsiniz. Ya da +90 545 747 45 40 numaralı WhatsApp hattına mesaj gönderebilirsiniz.